DekorFon Yapı DekorasyonDekorFon Yapı Dekorasyon Telefon0532 333 2234
DekorFon Hakkımızda

DekorFon Hakkımızda

Şirketimiz ev, ofis, home ofis dekorasyonu işlerinizi gerçekleştirmek üzere inşaat sektöründe öncü firma Divan Yapı İnşaat bünyesinde faaliyet göstermektedir. Evinize yönelik modern tasarımlar, evinizde veya bir işyerinde güzel bir ofise ihtiyaç duyuyorsanız mutlaka bizi aramalısınız.

DekorFon Hakkımızda

DekorFon Yönetim Kurulu

Gelişen teknoloji ve iletişim sistemleri ile birlikte mesai sistemi de giderek değişiyor. Özellikle internet üzerinden yapılan işlerde veya sadece online iletişim gerektiren işlerde, home ofis kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Siz de evde çalışmaya ihtiyaç duyuyorsanız ve buna uygun bir işiniz varsa, evinizde bir alanı kolayca home ofis haline getirebilirsiniz. Ofis dekorasyonuna başlarken ilk işiniz ofis ihtiyaçlarınızı belirlemek ve kullanacağınız alanı seçmek olmalıdır. Nasıl bir çalışma ortamına ihtiyacınız olduğunu ve hangi ofis ekipmanlarını kullanmak zorunda olduğunuzu belirleyin. Hangi mobilyalar zevklerinize daha uygun? Nasıl bir koltukta daha rahat çalışırsınız? Zemin ve duvarlarınızı nasıl görmek istiyorsunuz? Bütün bu soruların cevaplarını bulmadan dekorasyona başlamanızı tavsiye etmiyoruz. Dekorasyon detaylarını ve stilinizi, zevk ve ihtiyaçlarınıza göre belirledikten sonra kullanacağınız alanı belirleyip planlamaya başlayabilirsiniz. Kullanacağınız alan olarak evin kuytu bir köşesini seçmektense, ferah ve kullanmayı sevdiğiniz bir alanı seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu hem konsantrasyonunuz, hem de masa başında geçireceğiniz saatlerin daha keyifli olması için gereklidir.

Alanı ve dekorasyon detaylarınızı belirledikten sonra adım adım uygulamaya başlayabilirsiniz. Ofis dekorasyonu yaparken seçeceğiniz mobilya, aksesuar, ışıklandırma ögeleri, duvar kaplaması gibi unsurların belirli özellikler taşıması gerekecektir. Dekorfon ekibi olarak ofis hakkında bilmeniz gerekenleri uzmanlarımıza danışın. Size yardımcı olalım.